Kesäkisat: lähtölista ja kilpailutiedote

2.7.2020

LÄHTÖLISTA , KILPAILUTIEDOTE LIITTEENÄ - Ratsastuskouluoppilaiden kesäkisat    
Järvenpään ratsastusseura 4.7.2020    
         
 Luokka 1. Helppo C:1 2000    
         
  Tuomari C: Irene Valo    
         
  Maneesissa klo: Ratsastaja Hevonen Seura
         
  09.001Maija Ryynänen Calgary J KRG
   2Sara Eeronheimo Kohuke JRS
   3Anne Laukia Balbina KRG
   4Alisa Saavalainen Pankraat KRG
   5Emilia Rautio Eiffel  JRS
   6Ulla Ikonen Dubajus KRG
   7Manta Ahlström Ensor JRS
   8Hanna Okkonen Rebeca KRG
  10.009Eveliina Jormalainen Kabatsokk KRG
   10Daniela Salonen Douglass D KRG
   11Carolina Cederberg Calgary J KRG
   12Elvi Blomqvist Kohuke  JRS
   13Wilma Silen Balbina KRG
   14Ines Simberg Pankraat KRG
   15Janette Kotkatvuori  Eiffel  JRS
   16Carolina Arppe Dubajus KRG
   17Tuuli Kurki Ensor JRS
         
  Arvioitu loppumisaika10.55    
         
 Luokka 2. Helppo B, KN-Special 2015    
         
  Tuomari C: Tarja Karppinen    
         
  Kentällä klo: Ratsastaja Hevonen Seura
         
  09.001Anu Linna Call of Duty 'M' KRG
   2Sari Lautanala Sitsiilia KRG
   3Heta Halonen Kohija JRS
   4Anni Rautiainen El Greko KRG
   5Ville Hallivuori Cassino KRG
   6Heli Lummaa Loket RCS
   7Sofia Immonen Regat JRS
   8Henna Saarinen C-Eckhardt KRG
  10.109Anna Marin Chilla KRG
   10Silja Hämäläinen Call of Duty 'M' KRG
   11Ellen Westerholm Sitsiilia KRG
   12Pia Kivistö Zina JRS
   13Henna Heinisuo El Greko KRG
   14Mervi Kolehmainen Cassino KRG
   15Lotta Laitinen Kapriano  RCS
   16Tiina Ignatius Cristali KRG
  11.2017Mervi Airaksinen Lakidors KRG
   18Anna-Daalia Sukula Akacija RCS
   19Tiia Harki Kaiser KRG
   20Martta Telama Dihanna RCS
   21Hanna Kurri Rebeca KRG
   22Sophie Zilliacus Kabatsokk KRG
   23Netta Stenius Douglass D KRG
   24Anni Rauma  Orkan RCS
  12.3025Reeta Huhta Kraft JRS
   26Riina Pitkänen Cristali KRG
   27Kaisa Kallio Lakidors KRG
   28Salla Vänttilä Kaiser KRG
   29Ina Laurila Zina JRS
         
  Arvioitu loppumisaika13.00    
         
 Luokka 3. Helppo A:2 2009    
         
  Tuomari C: Irene Valo    
         
  Maneesissa klo: Ratsastaja Hevonen Seura
         
  11.301Pike Seitsalo Concento KRG
   2Wilma Sundt Ratira KRG
   3Mari Virkkumaa-Halonen Avelins JRS
   4Tiina Karonen C-Eckhardt KRG
   5Hanski Lampen Chilla KRG
  12.206Milla Hannula  Regat JRS
   7Lotta Rasiniemi Concento KRG
   8Inkeri Haakana Ratira KRG
   9Ida Tynjälä Avelins JRS
         
  Arvioitu loppumisaika12.45    

Liitteet