Tulokset 16.10

18.10.2016

 

TULOKSET 1-TASON ESTERATSASTUSKILPAILUT 16.10.2016 JÄRVENPÄÄN RATSASTUSSEURA ry














LK I 50-60 cm, avoin kaikille, arv. A.1.0














IJulia MeronenDollyTuuR0-49,24


IManta AhlströmVõtserikKrats0-49,77


IAnna Savolainen LuvraJRS0-49,17


IAsta AnteroinenMississippi IVJRS0-47,39


IFanni MartinojaRegatJRS0-42,83


IVilla VesantoAvotsJRS0-39,90


IMilla HannulaVõtserikJRS0-44,14


ILili VuoksenturjaEnsorJRS0-48,08


IJenina MattssonPin Rock's Petite FleurTuuR0-44,00


ITiina MeronenDollyTuuR0-45,94


IRonja HonkavaaraSW PartytimeEnRa0-45,53


IAnastasia ElonenEwolucjaTuuR0-42,86


IKaisa RantonenNessis GoldinoTuuR0-49,84



Miitu TuominenEnsorJRS4-48,34



Aoko JauhiainenSW PartytimeJRS4-58,18



Emma RahikainenMikuTuuR4-61,58



Venla RajamäkiWinston FlashmanTuuR4-77,83



Tiina AsplundLambertJRS4-73,79



Katariina AakkoDeemon IIJRShyl



Niina AhorantaVernan LoruHoThyl



Emma HolmilaDeemon IIJRShyl



Tayla PumfreyDylisTuuRhyl



KILPAILUN ULKOPUOLELLA:






Anastasia ElonenEwolucjaTuuR0-40,32



Kaisa RantonenNessis GoldinoTuuR0-47,10



Emma RahikainenMikuTuuR0-49,44



Venla RajamäkiWinston FlashmanTuuR4-62,16



Tayla PumfreyDylisTuuR0-51,72


















LK II 70 cm, avoin kaikille
11 lähtöä, 3 sijoittuu
1.vaihe2.vaihe









IEmma HeikkinenPrinzipalTuuR0-45,520-31,24

IISari KiveläAtaman IVTuuR0-45,380-35,43

IIINiina AhorantaVernan LoruHoT4-43,36


4.Jenina MattssonPin Rock's Petite FleurTuuR4-48,56


5.Roosa PeltosaariAmatildaJRS4-51,62


6.Noora LampinenGucciJRS8-58,33


7. Vilma KamunenLuvraJRS12-43,74



Ama KotobridzaHesselteich's AvignonTuuRhyl



Melina DrakosLukassTKRhyl



Pihla PeriCarenzoJRShyl



Anna AutereGucciJRShyl


















LK III 80 cm, avoin kaikille
15 lähtöä, 4 sijoittuu
1.vaihe2.vaihe









IEssi FriskAvotsJRS0-41,500-24,95

IIHeta Halonen LegrãnsJRS0-47,670-25,18

IIIElli ViemeröRegatJRS0-44,140-27,72

IVRonja HolmilaBandito BJRS0-39,110-29,73

5.Venla NikkanenPoker PierrepontJRS0-36,244-38,67

6.Fia TeijonsaloDemboPrimus4-42,71


7.Sari Kivelä Ataman IVTuuR4-43,34


8.Roshana MahmoodDittaJRS4-48,50


9.Melina DrakosLukassTKR4-50,38


10.Janna HaviaSonrisaJRS4-57,42


11.Elli ViemeröCarenzoJRS4-69,33


12.Emma MurtopuroDolettaTKR8-50,71


13.Emma HeikkinenPrinzipalTuuR8-60,53



Ama KotobridzaHesselteich's AvignonTuuRhyl



Malla WesterlundAmatildaJRShyl


















LK IV 90 cm, avoin kaikille
5 lähtöä, 2 sijoittuu
1.vaihe2.vaihe

IEmma MurtopuroDolettaTKR0-38,060-25,48

IIFia TeijonsaloDemboPrimus0-43,510-26,83

3.Laura-Liisa AntilaLegrãnsJRS0-47,420-28,44

4.Katja HolmilaBandito BJRS12-56,56



Emma HeikkinenST CaunisTuuRhyl