Esteratsastuksen harjoituskilpailujen lähtöjärjestys ja toimihenkilöt 12.2.2012

10.2.2012

 

Esteratsastuksen harjoituskilpailujen lähtöjärjestys 12.02.2012
HUOM! Pakkasraja -15 astetta
Luokka I,  50cm,  Arv. A.1.0
1.           Saija Sarkola- Nagel
2.           Ronja Vuoriluoto- Kovas
3.           Antoni Saine- SW Canella
4.           Aino Palviainen- Elektra
5.           Tuuli Lehtinen- Melanie
6.           Nora Kuusinen- Ibiza
7.           Jenni Seppä- Daniel
8.           Malla Honkonen- Hektor
9.           Pieta Lääperi- Nagel
10.         Meri Salmela- Kovas
11.         Saga Grönfors- Saragossa
12.        Anni Järvinen- SW Canella
13.        Kia Berg- Elektra
14.        Ida Nurkkanen- Melanie
15.        Jenni Okkonen- Ibiza
16.        Anniina Ståhlberg- Deemon II
 
 
Luokka II, 60 cm, Arv. 367.1 (A2/A2)
1.           Anne Verho- Diskoteka
2.           Jenni Mertanen- Santerin Salama
3.           Kirsti Berg- Daniel
4.           Liinu Hannula- Hektor
5.           Merja Suvanto- Saragossa
6.           Max Asplund- Norbert
7.           Anu Lehtineva- Diskoteka
8.           Teppo Jalonen- Santerin Salama
9.           Sari Snicker-Kuplet
 
                 Alkuperäiset luokat III ja IV on yhdistetty!
Luokka III, 70 cm, Arv. AM 5 (korotettu uusinta)
1.           Maria Keskinen- Karmazyn
2.           Minka Lemmelä- Akord (TUUR)
3.           Helmi Rautalin- Deemon II
4.           Silja Ahonen- Karmazyn
 
 
 
Toimihenkilöt:
Luokka 1
Radalla: Silja Ahonen ja Helmi Rautalin
Tuomaritornissa: Tapsa Riddarström, Maria Keskinen
Buffetti: Anu Lehtineva ja Merja Suvanto, Neea Hyttinen
Luokka 2
Radalla: Nora Kuusinen ja Jenni Seppä
Tuomaritornissa: Tapsa Riddarström, Tuuli Lehtinen ja Ronja Vuoriluoto
Buffetti:  Antoni Saine, Kia Berg ja Aino Palviainen
Luokka 3
Radalla: Jenni Okkonen ja Jenni Mertanen
Tuomaritornissa: Tapsa Riddarström, Kirsi Berg, Ida Nurkkanen ja Saija Sarkola
Buffetti: Pieta Lääperi, Malla Honkonen ja Saga Grönfors
Luokka 4 (luokka yhdistetty, toimihenkilöt saavat osallistua radan purkuun)
Radalla: Anne Verho ja Max Asplund
Tuomaritornissa: Tapsa Riddarström ja Teppo Jalonen
Buffetti: Meri Salmela, Malla Honkonen ja Anni Järvinen
Kuuluttaja: Kirsi Jokela Veryttely: Minna Oksanen