Kouluratsastuksen harjoituskilpailut 11.4.2010

  KOULURATSASTUKSEN HARJOITUSKILPAILUT   
  SUNNUNTAI 11.4.2010     
          
  LÄHTÖJÄRJESTYS      
          
  LUOKKA I, Helppo C:1 2000, avoin seuran tallilla asuville ratsukoille 
Klo 101Jenni Mertanen - Max     
 2Sanna Mäkelä - Hektor     
 3Sonja Ahonen - Berek     
 4Helmi Rantalin - Marmor     
 5Eevi-Lotta Toiviainen - Parma     
 6Anja Ahonen - Elektra     
 7Kate Hovi-Meronen - Beachtree's Actros    
          
Klo 118Anu Tapio - Mr Ed      
 9Nora Kuusinen - Berek     
 10Ida Kuisma - Elektra      
 11Ida Ahola - Kovas II      
 12Amanda Paavilainen - SW Canella    
 13Leena Närhi -Tiittanen - Mr Ed     
          
RATAHARJOITUKSET       
          
Klo 121Ina Laurila - Lynch  K.N.Special  
 2Kiia Haahkola - Maja II K.N.Special  
 3Noora Järvinen - Deemon K.N.Special  
 4Anu Tapio - Sintti  K.N.Special  
 5Liina Saarela - Kovas K.N.Special  
 6Laura Kortelainen - Doppsko CartaxoK.N.Special  
 7Susanna Norpila - SW Canella K.N.Special  
          
Klo 138Anu Tapio-Tiittanen - Seija K.N.Special  
 9Silja Ahonen - Maja II K.N.Special  
 10Ina Laurila - Deemon K.N.Special  
 11Eeva Särkiniemi-Vintonen K.N.Special  
 12Minttu Pulliainen - Kalvita Nuorten hevosten kenttäohjelma 2009
          
Klo 13:4013Noora Huovinen - Ulanus He B:0   
 14Sanni Suojanen - Seija He B:0   
 15Noora Rajala - Hektor He B:0   
 16Suvi Leinonen - Diskoteka He B:0   
 17Saara Kaija - Ulanus  He B:0   
 18Kaisa Paavilainen - Jancia He B:1   
 19Maria Palo - HC Woodpecker He B:1   
          
Klo 14.4020Mari Virkkumaa-Halonen - DiskotekaHe B:1   
 21Eira Komulainen - Daniel He B:1   
 22Tiina Asplund - Jancia He B:1   
 23Niina Kanerva -HC WoodpeckerHe B:1   
 24Linda Stenqvist - Fauna He A:1   
 25Eeva Särkiniemi-Lavanda II He A:1   
 26Minna Oksanen - Norbert Kenttäohjelma nro 6 
          
Klo 15:4027Heli Lötjönen - Ebekur Va B:3   
 28Saara Toivonen - Don Jonson FEI Junioreiden joukkueohjelma 2009
 29Noora Kiiski - Maybe Fussy FEI junioreiden joukkueohjelmaa 2009
 30Ina Holopainen - Weltdieb Vaativa A FEI Nuorten ratsastajien esiohjelma 2009
 31Annamiina Pulliainen - FerooniaPrix St.-Georges