Kouluratsastuksen harjoituskilpailut 31.5.2015

 

 

KOULURATSASTUKSEN HARJOITUSKILPAILUT 31.5.2015

Kilpailut aikaistuu tunnilla, alkavaksi klo 13. Kilpailupaikkana sää-/pölyvarauksella seuran iso ulkokenttä, verryttely pikkukentällä (muutoin iso- ja pikkumaneesi)

lähtöjärjestys  klo 13 alkaen

Luokka I, Aikuisohjelma 2002 (ei kannuksia, raippa saa olla mukaan radalla)

1. Siiri Lehtinen- Nagel, JRS

2. Roosa Peltosaari - Avots, JRS

3. Emma Holmila - Deemon II, JRS

4. Tuuli Lehtinen - Legrans, JRS

5. Annika Oidekivi - Portsaida, JRS

6. Maria Palo - Bangkok, JRS

7. Vilma Kamunen - Missisippi IV, JRS

8. Fanni Martinoja - Nagel, JRS

9. Anna Savolainen - Avots, JRS

10. Ida-Maria Eskelinen - Deemon II, JRS

11. Laura Pantke - Zadruga, JRS

varalla : (1.): Satu Launonen - Kosken Mustakka, JRS (2.) Emma Liikanen- Korund, JRS (4.) Kate Hovi- Beachtrees Actros, TuuR, (5.) Suvi Leinonen – Portafortuna B

 

Luokka II, He B:3 (sääntöjen mukaan) Luokan arvioitu alkamisaika 14:30

1. Reeta Huhta - Legrans, JRS

2. Sonja Vihavainen - Larry G, DTT

3. Heta Halonen - Votserik, JRS

4. Jasmiina Makkonen - Zina, JRS

5. Elisa Kurki-Suonio - Venda, JRS

6. Ronja Holmila -Laadukas, JRS

7. Laura Kortelainen - Djiego, JRS

8. Krista Salli - Foordi, Majoran

9. Kiira Laivuri - Vilho, JRS

10. Susanna Salo - Divers, Kerra

11. Anne Verho - Votserik, JRS

12. Reeta Heinonen - Frederico Kadens, Jokera (kilpailujen ulkopuolella)

13. Niina Pyrhönen – Teho Turpeinen, JRS

14. Emmi Kankkunen - Aragona, JRS

15. Sirita Hentunen - Saragossa, Luhtajoen Ratsastajat

16. Sonja Vihavainen - Pentstrumbly Lowri, DTT

varalla :  (3.) Eevi Muhonen - Portsaida, JRS  

 

 Luokka III, He A:2 (sääntöjen mukaan) Luokan arvioitu alkamisaika 16:30

1. Mirka Laivuri - Viuhkale, JRS

2. Outi Partanen - Amatilda, JRS

3. Kerttu Suomi - Poesie, DC

4. Satu Launonen - Dalija, JRS

5. Saija Liimatainen - Consuela, JRS

6. Mari Virkkumaa-Halonen - Aragona, JRS

7. Roshana Mahmood - Divino Comedia, JRS

8. Tiina Lepojärvi - Vikars, JRS

9. Minna Hietanen - Vienette, Team Kawerda/Tka

10. Aino Taponen - Misskärs General, HusR

11. Eveliina Lempiäinen - Elfe Kira, JRS (kilpailujen ulkopuolella)

12. Mirka Laivuri - Lambert, JRS

13. Katja Holmila - Amatilda, JRS