Toimihenkilöt 14.6.2015

14.6.2015

 

TOIMIHENKILÖLISTA   
KOULUKISA 14.6.2015   
      
KilpailunjohtajaSaija Liimatainen    
      
 Vastuuhenkilötoimihenkilöt   
      
PuffettivastaavaSanna ParonenMyynti  Keittiö
 Klo 7.30 - 11.30.1) Neea Hyttinen2) Essi Liimatainen Sanna Paronen 7-13
 11.30 -15.301) Laura Pantke2) Emmi Kankkunen Erja Paavilainen 13 - 19
 15.30 -19.001) Laura Pantke2)  
      
 Makkaranpaisto 1) Risto L2)  
 Klo 10.00 - 15.00    
      
TulospalveluMaria Palo    
 8.30 - 14.001) Tinde 2) Maarit  
 14.00 - 19.001) Mari P2) Suvi Leinonen 
 
      
      
Kanslia Satu Launonen    
 7.15 - 13.001) Johanna2) Liimis  
 13.00 - 19.001) Johanna2) Satu  
      
      
LiikenteenKirsi Jokela YläparkkiAlaparkki  
ohjausryhmä7.15 -10.301) Sirpa Frisk2) Kipa  
 10.30 -13.301) Sirpa Frisk2) Kipa  
 13.30 -16.301) Liimis2) Kipa  
 16.30 - 19.00 2) Kipa  
  3) Klo 14.00 - 15.00 Saija   
      
      
      
      
      
      
      
      
PortinavaajatKiira Laivuri    
  Maneesissa  
 
 11.00 - 13.401) Katja Holmila   
 13.40 - 16.051) Mirka Laivuri   
      
      
      
LähetitKiira LaivuriUlkona   
 9.00-11.401) Fanni Martinoja   
 11.40 -14.101) Lauri Anttila   
 14.30-16.001) Heli Lötjönen   
 16.00 - 18.301) Mirka Laivuri   
      
  Maneesissa   
 11.00 - 13.401) Heli Hannula   
 13.40 - 16.051) Katja Holmila    
      
      
SihteeritSaija Liimatainen    
 Luokka 11) Outi Partanen2) Mari Virkkumaa - Halonen Klo 11-16.10
 Luokka 21) Minna Oksanen2) Suvi Leinonen Klo 9.00 - 14.15
 Luokat 3 ja 41) Jenni J-J2) Mia Keränen Klo 14.30 -18.25
      
StewardRiitta Silvennoinen    
  1) Tiina 2) Kate  
      
Kuuluttaja UlkonaManeesissa  
  1) Elisa K2) Kaisa V (Saija klo 11-11.30)  
      
TOIMIHENKILÖLISTA   
KOULUKISA 14.6.2015   
      
KilpailunjohtajaSaija Liimatainen    
      
 Vastuuhenkilötoimihenkilöt   
      
PuffettivastaavaSanna ParonenMyynti  Keittiö
 Klo 7.30 - 11.30.1) Neea Hyttinen2) Essi Liimatainen Sanna Paronen 7-13
 11.30 -15.301) Laura Pantke2) Emmi Kankkunen Erja Paavilainen 13 - 19
 15.30 -19.001) Laura Pantke2)  
      
 Makkaranpaisto 1) Risto L2)  
 Klo 10.00 - 15.00    
      
TulospalveluMaria Palo    
 8.30 - 14.001) Tinde 2) Maarit  
 14.00 - 19.001) Mari P2) Suvi Leinonen 
 
      
      
Kanslia Satu Launonen    
 7.15 - 13.001) Johanna2) Liimis  
 13.00 - 19.001) Johanna2) Satu  
      
      
LiikenteenKirsi Jokela YläparkkiAlaparkki  
ohjausryhmä7.15 -10.301) Sirpa Frisk2) Kipa  
 10.30 -13.301) Sirpa Frisk2) Kipa  
 13.30 -16.301) Liimis2) Kipa  
 16.30 - 19.00 2) Kipa  
  3) Klo 14.00 - 15.00 Saija   
      
      
      
      
      
      
      
      
PortinavaajatKiira Laivuri    
  Maneesissa  
 
 11.00 - 13.401) Katja Holmila   
 13.40 - 16.051) Mirka Laivuri   
      
      
      
LähetitKiira LaivuriUlkona   
 9.00-11.401) Fanni Martinoja   
 11.40 -14.101) Lauri Anttila   
 14.30-16.001) Heli Lötjönen   
 16.00 - 18.301) Mirka Laivuri   
      
  Maneesissa   
 11.00 - 13.401) Heli Hannula   
 13.40 - 16.051) Katja Holmila    
      
      
SihteeritSaija Liimatainen    
 Luokka 11) Outi Partanen2) Mari Virkkumaa - Halonen Klo 11-16.10
 Luokka 21) Minna Oksanen2) Suvi Leinonen Klo 9.00 - 14.15
 Luokat 3 ja 41) Jenni J-J2) Mia Keränen Klo 14.30 -18.25
      
StewardRiitta Silvennoinen    
  1) Tiina 2) Kate  
      
Kuuluttaja UlkonaManeesissa  
  1) Elisa K2) Kaisa V (Saija klo 11-11.30)